AKK TX3000AC 5.8GHz 3000mW FPV Video Transmitter for Racing Drones
FPV VTX
41 views
Contact Now
AKK TX3000AC 3W 5.8GHz 80CH Video Transmitter for FPV Racing Rush RC Quadcopter Product Overview The AKK TX3000AC is a high-performance 5.8GHz video transmitter designed specifically for FPV racing RC ... View More
Messages of visitor Leave A Message
Contact Now
Learn More
Related Videos
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Video Transmitter with 64CH Low-Latency and Adjustable Power 00:41
Kimpok Ultra Long Range 3W FPV VTX Video Transmitter with 64CH Low-Latency and Adjustable Power
FPV VTX
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Accessory Video Transmitter Switchable Power 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Image Transmission Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 2W VTX Drone Accessory Video Transmitter Switchable Power 25mW/2000mW FPV VTX 8CH Image Transmission Shenzhen Made
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Image Transmission Shenzhen Made 00:18
Kimpok Ultra Long Range Flight 1.2G 1080MHz-1360MHz 1.5W VTX Drone Accessory Video Transmitter FPV VTX 8CH Image Transmission Shenzhen Made